Onderstaand treft u zowel bestuursleden als personen die een functie ter ondersteunding van het bestuur uitoefenen. Dit staat per foto in het onderschrift vermeld.

Bestuurleden

FunctieNaamContact
VoorzitterAnne Bosmavoorzitter@mendistrictoost.nl
PenningmeesterAnjelies van Vliet
penningmeester@mendistrictoost.nl
Vice Voorzitter &
Wedstrijdzaken SWM
Rene Schuiling wedstrijdzakenbestuur@mendistrictoost.nl
Social MediaRowan Timmer socialmedia@mendistrictoost.nl Rowan Timmer
SecretarisKlazien Kleermakersecretaris@mendistrictoost.nlBestuur Klazien Kleermaker

Bestuurslid
Carola Timmerwedstrijdzakenbestuur@mendistrictoost.nl secretaris mendistrictoost secretaris@mendistrictoost.nl
JeugdzakenRowan Timmerjeugdzaken@mendistrictoost.nl

Ondersteuning

FunctieNaamContact
BixieMonique Rotmanbixie@mendistrictoost.nl
Wedstrijdondersteuning DKMieke van den Endewedstrijden@mendistrictoost.nl
Website en ICTAlbert Hooijerict@mendistrictoost.nl

Het bestuur van Mendistrict Oost zoekt nieuwe bestuursleden, wanneer u interesse heeft kunt u een mail sturen naar: secretaris@mendistrictoost.nl