Onderstaand treft u zowel bestuursleden als personen die een functie ter ondersteunding van het bestuur uitoefenen. Dit staat per foto in het onderschrift vermeld.

Bestuurleden

FunctieNaamContact
VoorzitterAnne Bosmavoorzitter@mendistrictoost.nl
PenningmeesterAnjelies van Vliet
penningmeester@mendistrictoost.nl
Vice Voorzitter &
Wedstrijdzaken SWM
Rene Schuiling
Wedstrijdzaken D+VRowan Timmerwedstrijdzakenbestuur@mendistrictoost.nlRowan Timmer
SecretarisKlazien Kleermakersecretaris@mendistrictoost.nlBestuur Klazien Kleermaker

Bestuurslid
Carola Timmersecretaris mendistrictoost secretaris@mendistrictoost.nl
CommunicatieRowan Timmersocialmedia@mendistrictoost.nl
JeugdzakenRowan Timmerjeugdzaken@mendistrictoost.nl

Ondersteuning

FunctieNaamContact
BixieMonique Rotmanbixie@mendistrictoost.nl
Wedstrijdondersteuning DKMieke van den Endewedstrijden@mendistrictoost.nl
Website en ICTAlbert Hooijerwebmaster@mendistrictoost.nl

Het bestuur van Mendistrict Oost zoekt nieuwe bestuursleden, wanneer u interesse heeft kunt u een mail sturen naar: secretaris@mendistrictoost.nl