Onderstaand treft u zowel bestuursleden als personen die een functie ter ondersteunding van het bestuur uitoefenen. Dit staat per foto in het onderschrift vermeld.

Bestuurleden

FunctieNaamContact
Voorzitter (ad-interim) &
Penningmeester
Anjelies van Vlietpenningmeester@mendistrictoost.nl
WedstrijdzakenCarola Timmer &
Rowan Timmer
wedstrijdzakenbestuur@mendistrictoost.nlsecretaris mendistrictoost secretaris@mendistrictoost.nl
SecretarisKlazien Kleermakersecretaris@mendistrictoost.nlBestuur Klazien Kleermaker

Bestuurslid
René Schuilingbestuurslid@mendistrictoost.nl
CommunicatieRowan Timmersocialmedia@mendistrictoost.nl
JeugdzakenWim van de Brink &
Rowan Timmer
jeugdzaken@mendistrictoost.nl

Ondersteuning

FunctieNaamContact
BixieMonique Rotmanbixie@mendistrictoost.nl
Wedstrijdondersteuningnog in te vullenwedstrijden@mendistrictoost.nl
Website en ICTAlbert Hooijerwebmaster@mendistrictoost.nl

Het bestuur van Mendistrict Oost zoekt nieuwe bestuursleden, wanneer u interesse heeft kunt u een mail sturen naar: secretaris@mendistrictoost.nl

Rooster van Aftreden